Аналіз дорожньо-транспортних пригод

16 грудня 2015 року представники Міністерства охорони здоров’я України, директор Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України Юрій Чорний прийняли участь у робочій зустрічі з представниками Європейського інвестиційного банку на тему: «Аналіз дорожньо-транспортних пригод», яка відбулась в Міністерстві інфраструктури України.
В обговоренні актуальних питань щодо модернізації автодорожньої мережі і поліпшення безпеки дорожнього руху в Україні також прийняли участь працівники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті та інші.
Наголошено на необхідності вдосконалення баз даних про дорожньо-транспортні пригоди, здійснення моніторингу, обробки та аналізу статистичних даних, що використовуються уповноваженими органами влади.
Погоджені пропозиції щодо подальших кроків та спільних дій для забезпечення ефективної співпраці в рамках запропонованих проектів.