Алкометри

Алкометр - це прилад для швидкого визначення концентрації алкоголю в крові людини шляхом аналізу видихуваного їм повітря. Зазвичай результат виводиться на екран в проміле - одиниці, що позначає одну тисячну частку.

Принцип застосування алкотестера

Людина протягом деякого часу (зазвичай 5-6 секунд) видихає в алкотестер повітря через спеціальний мундштук. Коли прилад збере достатню кількість матеріалу для аналізу, лунає клацання або звук, який свідчить, що видих можна припиняти. Далі відбувається аналіз отриманого повітря і через деякий час на екрані з'являються результати виміру.

Пропонуємо наступні моделі алкометрів: АлкоФор 105, АлкоФор 205, АлкоФор 307, АлкоФор 405, АлкоФор 505, АлкоФор 507, АлкоФор iBlow10, АлкоФор s40. 

В комплектацію всіх алкометрів входить:

  1. Дозвільні документи - декларація про відповідність (повірка), сертифікат перевірки типу, сертифікат схвалення системи управління якістю.
  2. Матеріали (в залежності від моделі алкометру) - мундштуки, чохли, кейси, батарейки, блоки живлення, перехідники від автоприкурювача авто, кабелі, гвинти, монтажні душки.

Додатково можна замовити - мундштуки, трубочки, мобільні принтери для АлкоФор 505 та 507.

За детальною інформацією телефонуйте чи пишіть у Вайбер: 096-466-01-90

АлкоФор 105

АлкоФор 105 – відноситься до категорії напів-професійних алкотестерів, тобто призначений як для персонального, так і для професійного використання. Переважно його обирають для малих підприємств, де перевірка водіїв на алкогольне сп`яніння (передрейсовий огляд водія) чи інших співробітників необхідна в силу особливостей трудової діяльності. До того ж завдяки високій точності вимірювання яка забезпечується надчутливим електрохімічним сенсором, алкотестер АлкоФор 105 цілком підійде і для персонального використання і самостійної перевірки водія для виявлення парів алкоголю у видихуваному повітрі. Потенціал - до 5 тестів на добу, живлення від однієї батарейки типу ААА.

АлкоФор 205

АлкоФор 205 – як і АлкоФор 105 відноситься до категорії напів-професійних алкотестерів, різниця між ними у потенціалі, АлкоФор 205 може здійснити до 10 тестів на добу, у живленні, для 205 потрібні 2 батарейки типу ААА та у діапазоні вимірювань, у 105 діапазон вимірювань, ‰: 0,00 – 3,00 проміле, у 205 діапазон вимірювань, ‰: 0,00 – 2,00 проміле

АлкоФор 307

АлкоФор 307 – професійний алкотестер, який здебільшого використовується при перевірці на алкогольне сп’яніння водіїв та інших працівників на великих підприємствах (в тому числі, передрейсові та післярейсові медичні огляди машиністів, членів екіпажу судів, шахтарів, висотників та ін.). АлкоФор 307 має гумовий корпус, що забезпечує зручну та ергономічну експлуатацію. Потенціал - до 25 тестів на добу, ивлення: 1 батарейка типу “Крона”, прикурювач авто, мережа 220В.

АлкоФор 405

Завдяки точному електрохімічному сенсору алкометр АлкоФор 405 швидко і безпомилково зафіксує наявність алкоголю у видихуваному повітрі, що допомагає швидко і професійно виявити осіб, які вживали спиртні напої. До того ж цей чутливий елемент реагує виключно на пари алкоголю, що дозволяє уникнути хибно-позитивних показань.
Електрохімічний сенсор виробництва Великобританії – це основна складова частина професійних алкотестерів АлкоФор. Ці високоякісні чутливі датчики стабільно демонструють високі технічні характеристики, а саме: стабільність показань, низька похибка вимірів і висока загальна пропускна здатність. Потенціал - до 40 тестів на добу, живлення: 1 батарейка типу “Крона”, прикурювач авто, мережа 220В.

АлкоФор 505

АлкоФор 505 відноситься до категорії професійних алкотестерів і призначений для використання в медичних установах (наркології), при проведенні медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння водіїв та інших осіб співробітниками Патрульної Поліції, а також для контролю персоналу на небезпечних підприємствах.
Високочутливий сенсор алкотестеру АлкоФор 505 здатен витримати велику кількість тестів без зміни характеристик приладу. Даний алкотестер можна підключити до мобільного принтера АлкоФор (замовляється окремо) за допомогою USB кабелю або Bluetooth. Всі роздруковані матеріали ( чеки ) результату перевірки на алкогольне сп`яніння повністю адаптовані під вимоги Українського законодавства. АлкоФор 505 оснащений великим РК-дисплеєм, на якому окрім показань вимірювання відображаються поточна дата, час і температура. В разі перевищення допустимої норми алкоголю (0,2 проміле), екран підсвічується червоним кольором і алкотестер подає додатковий звуковий сигнал. Потенціал - до 100 тестів на добу, живлення: акумуляторна батарея Li-ion, напруга: 3,7V, тип: BL-5C, ємність: 1050mAh

АлкоФор 507

АлкоФор 507 , як і АлкоФор 505, відноситься до категорії професійних алкотестерів і призначений для використання в медичних установах (наркології), при проведенні медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння водіїв та інших осіб співробітниками Патрульної Поліції, а також для контролю персоналу на небезпечних підприємствах.
Високочутливий сенсор алкотестеру АлкоФор 507 здатен витримати велику кількість тестів без зміни характеристик приладу. Даний алкотестер можна підключити до мобільного принтера АлкоФор (замовляється окремо) за допомогою USB кабелю або інфрачервоного порту. Всі роздруковані матеріали ( чеки ) результату перевірки на алкогольне сп`яніння повністю адаптовані під вимоги Українського законодавства. АлкоФор 507 оснащений великим РК-дисплеєм, на якому окрім показань вимірювання відображаються поточна дата, час і температура. В разі перевищення допустимої норми алкоголю (0,2 проміле), екран підсвічується червоним кольором і алкотестер подає додатковий звуковий сигнал. Потенціал - до 100 тестів на добу, живлення: дві батарейки АА

АлкоФор iBlow10

Вимірювач вмісту алкоголю в крові та повітрі, що видихається, Алкофор iBlow 10, призначений для вимірювання вмісту парів етилового спирту у повітрі, що видихає людина та застосовується для встановлення факту вживання алкоголю, у тому числі водіями транспортних засобів.

Для виконання дихальної проби використовуються змінні одноразові пластикові мундштуки.У режимі продування через мундштук аналізатор автоматично контролює тривалість видоху і витрату повітря відповідно до заводських налаштувань.Зразок проби повітря для аналізу забирається в кінці видоху з області легень найбільш насиченими парами етанолу,щоб отримати максимально достовірний результат.

За допомогою iBlow10 рівень алкоголю у 12 осіб можна вимірювати за хвилину. Пристрій має функцію ручного відбору проб, завдяки чому можна перевірити наявність алкоголю у напоях або особі, що знаходиться в несвідомому стані. Мундштук-воронка легко замінюється для гігієнічних потреб. Потенціал - до 100 тестів на добу, живлення: лужні батарейки 6шт АА

АлкоФор s40

АлкоФор s40 – прилад для підключення в систему контролю управління  доступом, як правило підключається до турнікету та працює в автоматичному режимі без втручання співробітника. Здатен проводити до 12 вимірів на хвилину. Існує велика кількість інсталяторів ( інтеграторів ), які можуть встановлювати прилади по всій Україні.

Алгоритм роботи наступний: картка працівника підноситься до зчитувача – активація приладу – негативний тест – турнікет відчиняється. При позитивному тесті на алкоголь – турнікет не відчиняється  та в базу даних автоматично вноситься інформація про результат тестування, лунає характерне звукове супроводження та світловий сигнал. Потенціал - не обмежено, живлення: DC 12V, 1,5A.