Фахівці обговорили нову редакцію закону «Про дорожній рух та його безпеку»

За  ініціативи ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України відбулася нарада з питань медичного забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

 

19 лютого за  ініціативи ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України та  під головуваннямзаступника Міністра охорони здоров’я України Наталі Лісневської у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася нарада з питань медичного забезпечення безпеки дорожнього руху.

_MG_3065

Основним питанням порядку денного наради було обговорення зауважень та пропозицій до нової редакції закону «Про дорожній рух та його безпеку», зокрема актуальних питань безпеки транспортних перевезень, а також налагодження системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю з метою врахування громадської думки в процесі розроблення проектів важливих рішень закону.

До участі в обговоренні були залучені представники Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України, представники Міністерства внутрішніх справ України, комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та підкомітету з питань безпеки автодорожнього руху Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, громадських організацій, а також головні позаштатні спеціалісти МОЗ України профільного напрямку.

 

_MG_3055

 

Довідково

За даними ДАІ майже 80 % автопригод з потерпілими стається з вини водіїв. За показником смертності (12 чоловік на 100 тисяч населення) Україна посідає друге місце в Європі після Росії.

В Україні за рік в порівняльних цифрах трапляється у 5 разів більше ДТП, ніж, наприклад, в Німеччині.

Економічні втрати України від ДТП за оцінками Світового банку складають 5 мільярдів доларів. Левова їх частка пов’язана саме з травматизмом, інвалідністю внаслідок аварій. Жертвами ДТП є в основному громадяни працездатного віку.

 

_MG_3045