Громадян Чернівецької обл. навчать надавати домедичну допомогу

 

137146903

 

Кожна людина повинна знати алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації та правила домедичної допомоги постраждалим. Саме необізнаність громадян щодо дій у таких ситуаціях призводила до трагічних наслідків, яких можна було б уникнути.

 

Тому з 9 грудня у Чернівцях на Соборній площі розпочав свою роботу мобільний консультаційний пункт з питань навчання громадян діям у надзвичайних ситуаціях.

 

Усіх, хто звернувся до консультаційного пункту, фахівці проконсультували про дії населення за сигналами оповіщення, про укриття у захиснихспорудах цивільного захисту та про порядок використання засобів індивідуального захисту.

 

Обласна організація Червоного Хреста продемонструвала алгоритм дій в наданні домедичної допомоги постраждалим. А для більшої ефективності роботи пункту, людям вручаються пам’ятки та буклети з правилами безпеки та порядком дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

 

Мобільний консультаційний пункт працюватиме з 10:00 по 16:00 протягом 9-11 грудня.

Робота пункту була організована Чернівецькою міською радою, Управлінням ДСНС та Навчально-методичним центром безпеки життєдіяльності Чернівецької області. Також до роботи в мобільному консультаційному пункті залучаються фахівці Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Чернівецького прикордонного загону.

 

 

www.mns.gov.ua