На Полтавщині будуть створені курси для волонтерів по наданню психологічної допомоги

 

упсихолога

 

Нещодавно медики та практичні психологи Полтавщини зібрались за круглим столом у Департаменті охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації. Обговорювали організацію навчання волонтерів щодо надання психологічної допомоги переселенцям, учасникам АТО та їх родинам, а також створення волонтерського корпусу.

 

Володимир Мохначов, начальник відділу екстреної допомоги та медицини катастроф Полтавського Департаменту охорони здоров'я, вважає, що зараз треба негайно організовувати курси для волонтерів по наданню першої психологічної допомоги. Нагадуємо, що нещодавно на Полтавщині було організовано та проведено навчання бажаючих на курсах першої домедичної допомоги при Полтавській обласній лікарні.

Головний психіатр Полтавщини Віталій Закладний переконаний, що «допомога повинна надаватися фахівцями на кваліфікованому рівні. Тому навіть волонтери повинні бути навчені основам психологічної допомоги».

 

Очікується, що навчання волонтерів буде перспективним і потрібним в мирний час. Розгалужену систему навчених добровольців створять по всій Полтавщині, залучаючи до роботи різні відомства. Уже пораховані потреби по всіх районах області. До весни прогнозують навчити правильній медико-психологічній допомозі 2500 людей.

Психологі та медики наголосили, що орієнтуються на досвід Ізраїлю у співпраці та підтримці волонтерів.

 

 

За матеріалами прес-служби МОЗ України

Фото www.hurghada-life.ru