Навчання медичних працівників

В цьому розділі висвітлюються матеріали пов'язані з Навчанням медичних працівників методам проведення передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів, які проводяться Підприємством або його регіональним представником на території України.

Центр проводить навчання та перепідготовку медичних працівників методикам проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів. Для того, щоб бути зарахованим в учбову групу. та пройти курс навчання. необхідно подати заявку в центральний офіс ДП"Український медичний центр БДР та ІТ" МОЗ України , або звернутися до будь-якого з Регіональних представників.

  • Порядок навчання ( 3 Статті )

    Підзаконні нормативні акти, якими визначається порядок навчання медичних працівників методам проведення щозмінних передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів.

  • Методичні матеріали ( 7 Статті )

    Методичний матеріал що використовується в період навчання медичних працівників методам проведення передрейсових (післярейсових) медичних оглядів водіїв транспортних засобів, та може бути використаний у повсякденному використанні.

  • Додаткові матеріали ( 10 Статті )