Нові моделі алкометрів. Якім надати перевагу?

«Український медичний центр безпеки дорожнього руху» пропонує наступні моделі алкометрів. У кожній з них є свої переваги, кожна призначена для певного використання, серед них є більш прості або суперсучасні. А саме:

Алкотестери ТМ АлкоФор

Нова серія приладів АлкоФор - це алкотестери, які побудовані виключно на сучасних електрохімічних сенсорних датчиках. Алкотестери від ТМ АлкоФор володіють найкращим співвідношенням ціни і якості.

Алкотестери ТМ АлкоФор мають найвищу чутливість до залишку алкоголю (перегару). Мінімальна концентрація, яка вимірюється, становить 0,06 проміле. Тоді як у аналогічних алкотестерів інших марок - це значення становить не менше 0,12 проміле.

У переліку є прилади, розраховані як для малих транспортних підприємств, так і для великих підприємств з великою кількістю працівників.

Алкофор 105 – напівпрофесійний прибор, який може конкурувати з професійними моделями інших виробників.

 Потужний електрохімічний сенсор здатен витримати не менше тисячі тестів, гарантуючи при цьому незвично високу точність и швидкість вимірювань для сегмента індивідуальних приладів.

Основні характеристики приладу такі:

- Діапазон вимірювань: 0.000 - 3.000 проміле.

- Похибка: 0.05 проміле.

- Кількість вимірювань на день: від 5 до 10.

- Між калібрувальний період: 1 рік.

- Допустима кількість тестів протягом між каліброваного періоду: 1000 (в разі перевищення цього числа похибка приладу буде більше допустимої).

alkofor-105-new

АлкоФор 205 - це найкраща модель 2014 року. Простота використання і відсутність властивих професійним моделям функцій (підключення до комп'ютера, принтера і т.п.) говорять про приналежність цієї моделі до приладів персонального застосування, однак цей алкотестер разюче відрізняється від своїх однокласників в технічному плані. Заснований на потужному електрохімічному сенсорі підвищеної надійності, цей прилад своїми технічними параметрами перевершує деякі професійні моделі інших виробників, залишаючись при цьому в нижньому ціновому сегменті.

Ця золота середина і є той козир, який виділяє АлкоФор 205 в особливу нішу напівпрофесійних вимірювальних приладів. У ньому немає дорогих засобів підключення до ПК і ліцензійного програмного забезпечення, які необхідні підприємствам з великим потоком працівників на прохідних, але в ньому є завидна надійність приладів вищого класу

alcofor-i205

Алкотестер АлкоФор 307 - це професійний алкотестер з високою точністю і стабільністю показань. Сучасний електрохімічний сенсор, який використовується в даній моделі алкометра, вибірковий і реагує виключно на пари алкоголю, дозволяє уникнути хибно-позитивних свідчень.

Електрохімічний сенсор розрахований на тривалий термін служби і становить не менше 5 років, при середньому навантаженні на прилад до 25 вимірювань в добу.

Основною перевагою алкотестерів серії АлкоФор є мінімальний діапазон вимірювань, а саме 0,06 проміле, що дозволяє визначати навіть найслабші сліди алкоголю в повітрі, що видихається людиною.

alkofor-307-4

АлкоФор 405 відповідає всім необхідним вимогам для його використання підприємствами і організаціями. Якість і точність приладу підтверджені сертифікатом. У використанні прилад простий. Зручний прогумований корпус, великий екран, великі кнопки, ємна акумуляторна батарея, надійний сенсор - ось основні переваги цієї моделі.

Спеціально розроблений в розрахунку на великий потік тестованих, АлкоФор 405 здатний витримати кілька тисяч продувань без відчутної втрати в точності показань. Підключення до алкотестеру мобільного принтера, як додаткова опція, дуже зручно для фіксування окремих випадків перевищення рівня алкоголю в видиху тестованих. Чек роздруковується відразу після закінчення тесту.

alcofor-405

Професійна модель алкотестера з надійним сенсором, який володіє великою пропускною здатністю. АлкоФор 505 можна без будь-яких проблем підключити до мобільного принтера за допомогою кабелю USB. Чек повністю адаптований під Національну Поліцію України та наркологічні диспансери.

alcofor-505-5