Працівники київського метрополітену вчились надавати домедичну допомогу

Інструктори ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» провели 8-годинний курс з домедичної підготовки для працівників КП «Київський метрополітен».

Протягом двох тижнів базові навички з домедичної допомоги потерпілим освоїли 46 працівників метрополітену. Усі вони пройшли навчання відповідно до 8-годинної програми курсу, яка відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я №1627 від 04.08.2021. Програма включає базові реанімаційні заходи для дорослих та дітей: практичні методи надання домедичної допомоги при масивній кровотечі, раптовій зупинці кровообігу та порушеннях дихання. Також метрополітенівці відпрацьовували алгоритм серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

 — На сьогодні автоматичними дефібриляторами укомплектовано всі станції столичного метрополітену, тому важливо, щоб працівники підприємства вміли правильно використати цей прилад у випадку потреби. Загалом здобуті під час тренінгів знання, допоможуть працівникам зорієнтуватися не тільки під час надзвичайних ситуацій, які можуть статися в метрополітені, але й під час інших критичних ситуацій, пов’язаних з війною,  — зазначили інструктори Філії.

Нагадаємо, ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» має багаторічний досвід проведення курсів для різних категорій працівників та різних вікових груп з надання домедичної допомоги. Серед постійних замовників курсів є: атомні станції, автотранспортні підприємства, агрофірми та інші комунальні та комерційні заклади.