Працівники рятувально-водолазної станції Києва навчилися навичкам домедичної допомоги

Інструктори ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» провели для працівників рятувльно-водолазної станції № 3 САРВС КП «Плесо» 8-годинний курс з домедичної підготовки.

Під час заняття водолази відпрацювали практичні прийоми надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу, порушеннях дихання та масивній кровотечі. Акцент під час заняття було зроблено на засвоєнні порядку проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Автоматичний зовнішній дефібрилятор повинен бути на кожному підприємстві. Зокрема в КП  «Плесо» цей прилад є. Тому важливо, щоб працівники підприємства могли правильно використати дефібрилятор у разі потреби, - зазначила інструктор ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Інна Оліфіренко.

Нагадаємо,  8-годинна програма курсу з домедичної підготовки відповідає стандартам міжнародної програми ВLS та І рівню домедичної допомоги згідно наказу Міністерства охорони здоров’я № 1627 від 04.08.2021.

ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» має багаторічний досвід проведення курсів для різних категорій працівників та різних вікових груп з надання домедичної допомоги. Серед постійних замовників курсів є: атомні станції, автотранспортні підприємства, агрофірми та інші комунальні та комерційні заклади.