Прилади для швидкого визначення концентрації алкоголю в крові людини (алкотестери і алкометри)

Алкотестер - це прилад для швидкого визначення концентрації алкоголю в крові людини шляхом аналізу видихуваного їм повітря. Зазвичай результат виводиться на екран в проміле - одиниці, що позначає одну тисячну частку.
Професійні алкотестери називають ще алкометр. Принцип їх дії той же, але клас точності набагато вище, ніж у домашніх моделей. Ці прилади проходять всі необхідні випробування, які доводять справність і коректну роботу.

Метрологічна атестація - це визнання показників алкотестера дійсними на державному рівні УкрЦСМ (Український Центр стандартизації метрології та сертифікації). Алкометри з метрологічною атестацією можна на законних підставах використовувати при випуску водіїв на лінію, а також при контролі персоналу на підприємствах. Кожен алкометр визнається засобом вимірювальної техніки окремо.

Міжповірочний інтервал може істотно відрізнятися в залежності від застосовуваного типу сенсерного елемента і складати:

  • 6 місяців для напівпровідникового сенсора
  •  12 місяців для електрохімічного сенсора.

Принцип застосування алкотестера

Людина протягом деякого часу (зазвичай 5-6 секунд) видихає в алкотестер повітря через спеціальну трубочку - мундштук. Коли прилад збере достатню кількість матеріалу для аналізу, лунає клацання або звук, який свідчить, що видих можна припиняти. Далі відбувається аналіз отриманого повітря і через деякий час на екрані з'являються результати виміру.

Пропонуємо наступні моделі алкометрів: AlcoScan AL7000, AlcoScent AL7100, AlcoScan AL8000, AlcoScan AL9000Lite, AlcoScan ALP-1

AlcoScan AL7000

Алкометр AlcoScan AL 7000 це портативний алкотестер призначений для застосування на невеликих підприємствах. До відмітних особливостей даної моделі алкометра можна віднести можливість самостійного обслуговування за допомогою заміни модуля сенсора. Також в комплекті до AL 7000 йде перехідник від прикурювача автомобіля. Якісний напівпровідниковий сенсор, надійні компоненти, які використовуються, при складанні даної моделі алкометра дозволили домогтися найкращого показника в співвідношенні ціни і якості

AlcoScent AL7100

Алкометр AlcoScent DA-7100 - ще один алкотестер від компанії AlcoScent. Алкотестер заснований на електрохімічному сенсорі. Завдяки чому досягається ДУЖЕ висока точність і стабільність свідчень. Алкометр AlcoScent DA-7100 завоював звання кращого алкотестера з елітного класу для персонального застосування. Він підходить і для малих підприємств з навантаженням не більше 10 вимірів на добу.

AlcoScan AL8000

Алкометр AlcoScan AL 8000 це портативний напівпрофесійний алкотестер. В основі цього алкометра високоточний електрохімічний сенсор. Алкометр можна використовувати як високоточний персональний інструмент для виявлення парів алкоголю у видихуваному повітрі, так і як професійний інструмент для перевірки невеликої кількості персоналу на підприємстві. AlcoScan AL 8000 в своєму арсеналі має ряд переваг перед конкурентами, а саме: високоточний професійний електрохімічний сенсор, два лічильники тестів (один рахує загальна кількість тестів, другий рахує тести з перевищенням допустимої концентрації парів алкоголю, встановлено значення в 0,20 ‰) і перманентний мундштук, який є невід'ємною частиною алкометра.

AlcoScan AL9000Lite

Алкометр AlcoScan AL 9000 L побудований на сучасному електрохімічному і високотехнологічному сенсорі. Результати вимірювань з AL 9000 L передаються на LED дисплей. Алкометр має найкраще співвідношення ціни і якості і з успіхом може використовуватися як на підприємствах так і для особистого користування. Дана модель алкометра вимагає технічного обслуговування всього раз в 12 місяців.

AlcoScan ALP-1

Алкометр AlcoScan ALP-1 побудований на найдорожчому і високотехнологічному сенсорі випускається компанією виробником, це забезпечує високу точність, надійність і стабільність вимірювань. Результати вимірювань з алкометра AlcoScan ALP-1 передаються на LED дисплей, комп'ютер, передаються на друк і зберігаються в пам'яті приладу. На друк дані передаються за допомогою інфрачервоного порту, також пам'ять алкотестера може бути збільшена за рахунок SD карти.