Вітальне слово директора підприємства

Черный Ю.О._2 Зростаючі втрати держави, обумовлені низькою безпекою дорожнього руху, в останні роки призводять до пошуку шляхів профілактики дорожньо-транспортних пригод та сприяння проведенню наукових досліджень у сфері безпеки дорожнього руху та впровадження їх результатів у практику.

Можна мати надійну і ефективну техніку, але якщо людина, що її експлуатує, буде ненадійною у виконанні своїх функціональних обов'язків, то ефективність цієї техніки падає на порядок і, найчастіше, призводить до незворотних втрат. У такому випадку, логічно передбачити ряд попереджувальних, профілактичних заходів, які забезпечать ефективність функціонування живої біологічної системи, якою є будь-який фахівець в т.ч. водій.

На сьогоднішній день ситуація на дорогах України викликає занепокоєння у всіх учасників дорожнього руху. Дорожньо-транспортні пригоди завдають великі економічні збитки громадянам і державі, негативно впливають на психологічне та фізичне здоров'я населення нашої країни. За статистикою, близько 70% всіх дорожніх пригод відбувається з вини водія, тобто в їх основі лежить людський фактор. Але з кожним роком відбувається значна інтенсифікація дорожнього руху, ситуація на дорогах стає складніше, відповідно, зростають вимоги до водіїв, до їх стану здоров'я, до їх психофізіологічних показників.

У зв'язку з цим Міністерством охорони здоров'я сьогодні проводиться пошук засобів попередження впливу людського фактора на виникнення ДТП, а також розробка нормативно-правових актів щодо обов'язкових психофізіологічних оглядів водіїв. Вся діяльність нашого підприємства спрямована на вирішення важливих проблем щодо поліпшення ситуації на дорогах України.

 

З глибокою повагою,
Директор Державного підприємства
"Український медичний центр безпеки дорожнього
руху та інформаційних технологій Міністерства Охорони Здоров`я"
Юрій Чорний