Про заходи щодо попередження дорожньо-транспортних пригод в закладах та установах охорони здоров’я

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

N 488 12.10.2004

м.Київ

Про заходи щодо попередження дорожньо-транспортних пригод в закладах та установах охорони здоров'я

У першому півріччі 2004 року на санітарному та спеціальному автотранспорті в системі охорони здоров'я сталося 10 дорожньо-транспортних пригод, при яких травмовано 10 чоловік, зріст у порівняні з минулим роком складає 2,5 рази.

З метою подальшого попередження дорожньо-транспортних пригод в системі охорони здоров'я, відповідно до наказу МОЗ та МВС України від 05.06.2000 р. № 124/345 "Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів" та наказу МОЗ України від 25.05.2004 р. № 265 "Про реорганізацію Українського медичного центру безпеки дорожнього руху",

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Головного управління Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських держадміністрацій, головним державним санітарним лікарям АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному, залізничному і повітряному транспорті, голові правління ДАК "Укрмедпром", керівникам установ, закладів та підприємств безпосереднього підпорядкування:

1.1. Забезпечити навчання медичних працівників, відповідальних за проведення щозмінних, передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів на базі структурного підрозділу медичного забезпечення безпеки дорожнього руху ДП "Центр інформаційних технологій".

1.2. По кожному нещасному випадку із смертельними наслідками та групових нещасних випадках проводити спеціальне розслідування та матеріали розслідування надавати Міністерству.

2. ДП "Центр інформаційних технологій" (Папіровий Ю. М.) вжити відповідних заходів стосовно проведення навчання-курсів медичних працівників на місцях та методичного керівництва медичних оглядів.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра В.В.Загородній