ТОП-5 ознак надійних алкометрів. Як вибрати якісний прилад?

Років 10 тому назад водіям і на думку не спало купувати алкометри чи алкотестери. Навіщо потрібні ці новомодні прилади? Отже людина сама знає: випила вона чи ні і чи можна сідати за кермо. Все так, але… Але іноді водій випив буквально ковток вина, або напередодні потрапив на вечірку і здорово погуляв, або не відмовив собі в келеху квасу! Чи може він сідати за кермо в цих ситуаціях? На ці питання алкометр надасть моментальну відповідь.

Тому нині алкометри – дуже корисні прилади. Вони легкі та зручні в використанні, і зараз на ринку з’являються надсучасні моделі.
Якими користуються інспектори ДАІ? Професійними, а саме сертифікованими приладами, які пройшли метрологічну атестацію.
До речи, такими ж приладами користуються і медпрацівники, коли проводять медичний огляд водіїв перед чи після рейсів.

Але це не означає, що всі водії повинні мати саме таки професійні прилади! Достатньо купити просто надійний алкотестер, який добре себе зарекомендував на ринку. Наведемо декілька ознак добрих алкометрів, які вас не підведуть.
1. Сенсор. Зараз випускають прилади з напівпровідниковим або електрохімічним сенсором. Перші дешевші, але алкометри із електрохімічними сенсорами більш надійні.

2. Коли обираєте прилад, поцікавтеся, як часто сенсор потребує технічного обслуговування в сервісному центрі. Пам’ятайте, що є алкотестери, в яких сенсор можна замінити самому або він потребує обслуговування лише раз на рік. І це зручно!

3. Зверніть увагу: чи передбачено в моделі мундштук? Ті алкотестери, в яких є мундштуки, більш точніші.

4. Дешеві алкотестери не має сенсу купувати: ви не зможете їх відремонтувати. Як правило, вони одноразові і можуть надавати результати з великими похибками.

5. І на останнє. Як часто ви плануєте користуватися приладом? Раз на добу чи раз на тиждень? Якщо вам потрібен цей прилад кожного дня, алкотестер, що розрахований на рідкісні використання, вам не підійде! Про це також треба знати, коли ви купуєте прилад.