Методичні посібники

Методичний посібник "Організація та порядок проведення медичних оглядів водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів"

У посібнику представлені різні аспекти діяльності медичних працівників, що провадять медичні огляди водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів. Видання містить найбільш повну підбірку нормативно-правових актів з питань медичного забезпечення безпеки дорожнього руху, включаючи закони України, постанови уряду, укази Президента України, накзи та інструкції міністерств і відомств.

Організація та порядок проведення медичних оглядів водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів

 

Методичний посібник "Домедична допомога постраждалим внаслідок ДТП"

Методичний посібник розроблений фахівцями ВТО "Всеукраїнська рада реанімації (ресуститації) та екстреної медичної допомоги". В посібнику наведено основні елементи надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП. Наведена інформація відповідає нормативним документам МОЗ України та міжнародним стандартам надання домедичної допомоги. Рекомендовано в першу чергу до використання в навчальному процесі слухачів автошкіл, курсів з домедичної допомоги.

dtp

Методичний посібник "Домедична допомога"

Навчальний посібник рекомендований для слухачів курсів з питань надання домедичної допомоги. У ньому описані у вигляді алгоритмів методи надання допомоги при 28 невідкладних станах. При створені посібника автори керувалися сучасними міжнародними рекомендаціями.

 

domed