Захворіли? Не сідайте за кермо!

 

чихает

 

 

За останніми даними,показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічні пороги і знаходяться в межах від -0,6 % у Хмельницькій до -79,3 % в Івано-Франківській областях.

 

Держпідприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій»  МОЗ України нагадує: якщо ви погано себе почуваєте, якщо в вас піднялася температура, з’явився жар чи будь-які інші симптоми, залишайтеся вдома. І ні в якому разі не сідайте за кермо!

 

За звітний 48 тиждень на грип та ГРВІ захворіло 171 340 осіб, із них 69,6 % становлять діти до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України складає 39,8 на 10 тисяч населення, що на 6,5 % більше минулого тижня.

 

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській – 71,8, найменші – у Луганській (за доступними даними) та Харківській областях – відповідно 10,4 та 16,3 на 10 тис. населення.

 

За звітний тиждень госпіталізовано 5519 осіб, що на 4,6% більше ніж за минулий тиждень, із них 74,9 % - діти до 17 років. Летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ не зареєстровано.

 

 

За даними Центру грипу та ГРВІ Державного закладу "Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України".

 

www.moz.gov.ua

фото: kakmed.com