Домедична підготовка

       Україна є однією з найбільш небезпечних країн для учасників дорожнього руху. За роки незалежності на наших дорогах трапилось понад 1 млн. дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло понад 166 тис. та було травмовано майже  1 млн. 200 тисяч громадян. Кожен третій загиблий – дитина або молода людина віком від 5 до 29 років. Статистичні дані ДТП можна проглянути в розділі «Статті». Україна втрачає на дорогах свій працездатний потенціал, а щорічні економічні збитки від численних дорожньо-транспортних пригод становлять, за оцінками Світового Банку, близько 5 млрд. доларів США.

       МОЗ України відповідно до покладених на нього завдань з питань медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, згідно статті 45 Закону України «Про дорожній рух», пункту 6.20 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, уповноважило Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Державне підприємство) в межах компетенції здійснювати діяльність з організації медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, удосконалення профілактичної та освітньої діяльності, медичного, інформаційного, нормативно-правового забезпечення, створення досконалої системи збереження життя і здоров’я населення.

Національна ситуація вказує на необхідність дотримання вимог до рівня компетентності, умінь та навичок досвіду невідкладних дій в порядку само- та взаємодопомоги при настанні дорожньо-транспортної пригоди.

        Вимоги щодо набуття водіями та іншими учасниками дорожнього руху необхідних знань і практичних навичок з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод визначені Законами України«Про охорону праці»,«Прозагальнообов’язковедержавнесоціальнестрахування»,«Проекстрену медичну допомогу», «Про дорожній рух», Кодексом цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року № 5403-VI, постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу», наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 червня 2014 року № 398 «Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 липня 2014 року за № 750/25527.

admin-ajax

Програма підготовки наданню домедичної допомоги розроблена Державним підприємством для водіїв та інших учасників дорожнього руху (8 годин)

На умовах договору здійснюється підготовка працівників організацій (незалежно від форми власності) так і груп фізичних осіб. Для заключення договору можна залишити онлайн заявуабо за телефонами, які будуть указані нижче.

Для заключення договору

Підприємствам:

1.  Лист про направлення Слухача(ів) на Семінар за підписом керівника;

2. Свідоцтво ПДВ або Свідоцтво про сплату єдиного податку (копія);

3. Витяг (виписка) з державного реєстру;

4. Фотокартка 3*4 Слухача (ів);

5. Копія платіжного доручення про сплату відповідно до умов Договору та наданого рахунку;

6. Копію водійського посвідчення (за наявності).

 

Фізичним особам

1. Заява.

2. Копія паспорта.

3. Фотокартка 3*4 Слухача.

4. Копію водійського посвідчення (за наявності).

5. Копія квитанції про сплату.

Для укладання договору звертатися за телефонами.. (044) 254-09-05; (050) 337-70-16.

Запрошуємо до співпраці!

Графік навчання домедичної допомоги постраждалим при ДТП

  • Курс для водіїв проводиться з 01 по 05, 11, 12, 25 та 26 лютого 2016 року тривалістю 8 годин;
  • Інструкторський Курс з 29 лютого по 04 березня 2016 року, тривалістю 24 години;

Навчання проводиться в Державному підприємстві за адресою вул.Грушевського, 7

За детальною інформацією звертатися за тел. : 067 466 43 33 та електронною адресою:office@www.umcbdr.co.ua